У Монастириську райлікарню завезли необхідні медикаменти та засоби захисту

У Монастириській районній лікарні наразі достатньо засобів для лікування хворих на коронавірус. Про це розповіла в.о. директора лікарні Стефанія Підгірна. Зараз там перебувають 8 хворих на COVID-19, з них – 2 у важкому стані, 1 – середнього ступеня важкості. Лікарка розповіла, що і влада і громадськість оперативно відреагували, надавши необхідну допомогу.

У лікарні нині працюють 2 апарати штучної вентиляції легень. Була потреба у ще двох – найближчим часом їх доставлять у медзаклад.

«До кінця дня чекаємо ще надходження допомоги від обласної державної адміністрації, обласної ради та політичних партій. Для нас важлива будь-яка допомога та підтримка. Актуальною допомогою для медзакладу ще залишається одноразові халати, шапочки, бахіли, маски, адже їх треба часто змінювати.  Нам дуже допомагають обласна державна адміністрація, обласна рада, політичні партії та волонтери. Дякуємо усім небайдужим за допомогу”, – розповіла Стефанія Підгірна

Сьогодні в Монастириській райлікарні працюють 2 терапевти, 4 лікарі–анестезіологи, 46 працівників – середній та молодший медперсонал. 6 контактних осіб медичного персоналу на самоізоляції. Наявні засоби індивідуального захисту: ізоляційний халат – 10; костюм біозахисту – 30; рукавички нетальковані – 1000; бахіли – 100; фартух медичний – 10; респіратори FFP2 – 10; шапка медична – 10, маска – 3000. Також наявні пробірки ПЛР – 66, швидкі тести – 46.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська