Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У районі на Тернопільщині майже 300 підприємців звернулися за допомогою по безробіттю

Щоб зберегти бізнес і робочі місця для жителів Бережанщини працівники Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості щоденно опрацьовують десятки пакетів документів від роботодавців та фізичних осіб – підприємців на надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Станом на 10 липня 2020 року роботодавцями району подано 293 пакети документів

на допомогу по частковому безробіттю у період карантину, у т.ч. 243 від фізичних осіб – підприємців для отримання цієї допомоги на себе. Прийнято 292 позитивних рішення про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Ці виплати дозволили зберегти 420 робочих місць працівників, з них 243 самих підприємців.

Вже профінансовано 1,9 млн 6 тис. гривень для виплати згаданої допомоги.

“Консультації можна отримати у районній філії Тернопільської обласного центру зайнятості за номером телефону 2-19-90, детальніше – на сайті державної служби зайнятості у рубриці «Допомога по частковому безробіттю», – розповіла Галина Тимошенко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями”


Мітки: , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська