Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У січні бізнесу Тернопільщини відшкодовано 119 млн грн податку на додану вартість

Упродовж першого місяця цього року суб’єктам підприємницької діяльності – юридичним особам Тернопільщини з державного бюджету відшкодовано грошовими коштами з урахуванням перехідних залишків минулих періодів 119 млн грн податку на додану вартість.

Загалом у січні про відшкодування податку на додану вартість повідомив 91 суб’єкт господарювання краю. Заявлена платниками до повернення сума склала 139 млн гривень.

За результатами проведених перевірок податковими органами області за місяць упереджено заявлене бюджетне відшкодування ПДВ на 7 млн гривень.

На початок лютого загальний залишок заявленого невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становив 209 млн гривень, оскільки 193 млн грн перебувають у стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами податкового законодавства, а 16 млн грн – у судовому та адміністративному розгляді.

 

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська