У Тернополі молодь зібрала гроші та закупила засоби захисту медикам (фото)

В обласному центрі, представники Спілки Української Молоді зібрали кошти та вирішили купити засоби захисту для медиків однієї з амбулаторій Тернополя. 

Сумівцями осередку було зібрано понад 4 тисячі гривень для закупівлі засобів захисту та інших матеріалів, котрі можуть бути використані у боротьбі з вірусом Ковід 19. Кошти також були виділені з скарбниці осередку та передані юначками рою дівчат старшого юнацтва “Пташечки”. Було закуплено для потреб Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №5 сім літрів антисептику та три захисних костюми. Для виготовлення захисних щитків було передано Тернопільська Станція Юних Техніків пластик для друку на 3D принтері. Також плануємо ще придбати інші засоби на кошти, які залишились. Дякуємо усім дружинникам та юнацтву, котрі не залишаються осторонь за даних умов!, – йдеться на сторінці осередку у фейсбуці.

Фото з посту.


Мітки: , , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська