У Тернополі припинено навчання у школах, дитсадки працюватимуть до п’ятниці

У всіх освітніх закладах Тернополя запроваджують карантин від завтра 12 березня до 3 квітня. Таке рішення прийняли сьогодні на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради.

Натомість дошкільні навчальні заклади працюватимуть до п’ятниці включно. Таке рішення прийняли, щоб батьки дошкільнят мали можливість організувати перебування дитини вдома на час карантину.

“Батьки, які не мають можливості залишити дитину вдома, зможуть привести її в дитсадок. Вони підпишуть згоду про те, що  дають згоду на перебування дитини у дитячому садочку.  Дитсадки працюватимуть в такому режимі лише в четвер та пятницю. Від суботи і до 3 квітня дитсадки будуть на карантині”, – сказав міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, що сьогодні в управлінні освіти у науки Тернопільської обласної державної адміністрації видали наказ про призупинення навчання у закладах  дошкільної, позашкільної, загальної середньої та вищої освіти. Про це ми писали тут https://oblast-te.com.ua/u-navchalnyh-zakladah-oblasti-z-12-bereznya-vvedut-karantyn-yakyj-tryvatyme-do-3-kvitnya/


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська