У Тернополі відзначили представників спортивної галузі

У Тернополі відзначили представників спортивної галузі – Сергія Юркевича, Віталія Волинця та Олексія Нижегородова.

Вже стало традицією, що в Тернополі, перед початком роботи виконавчого комітету міської ради, вшановують тернополян – мешканців міста – за ті чи інші особисті досягнення, з нагоди професійних свят чи ювілейних дат.

За високі спортивні досягнення було відзначено вихованця КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського, майстра спорту України з плавання Сергія Юркевича, який нещодавно став бронзовим призером зимового чемпіонату України з плавання.

За достойні успіхи вихованця – заслужену бронзову нагороду – привітали й тренера спортсмена, старшого тренера-викладача КДЮСШ №2 Віталія Волинця.

За вагомий багатолітній внесок у розвиток фізичної культури і спорту Тернопілля, зокрема, розвиток та популяризацію віндсерфінгу, вшанували на засіданні також і тренера-викладача з вітрильного спорту КЗ «КДЮСШ з водних видів спорту», майстра спорту України з віндсерфінгу Олексія Нижегородова.

Цінні подарунки – наручні годинники – Сергію Юркевичу, Віталію Волинцю та Олексію Нижегородову вручив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Як повідомляла “обласТь”, ЦЕНТР ОЛІМПІЙСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ


Джерело | Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська