У Тернополі ВПО та постраждалі від війни зможуть отримати фінансування на власний бізнес

Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України в рамках проєкту «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування» продовжує прийом анкет разом з бізнес-планами на грантове фінансування для започаткування, розвитку чи відновлення власної справи.

Участь можуть взяти внутрішньо переміщені особи з реєстрацією в Тернопільській громаді, а також домогосподарства з місцевого населення (демобілізовані ветерани війни та члени їх сімей, а також сім’ї загиблих Героїв).

Найкращі бізнес-ідеї отримають фінансування до 100 000 грн. Сектори, які можуть претендувати на фінансування: сільське господарство, виробництво, послуги, торгівля.

Деталі участі, шаблон анкети для заповнення, навчальні матеріали щодо заповнення бізнес-плану можна знайти за посиланням.

Подати анкети та копії документів, а також заповнені бізнес-плани можна до 25 червня 2024 року за адресою м. Тернопіль, вул. Мостова-бічна, 6 (тел. для довідок 0500450712).


Мітки: ,

Джерело | Терен

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська