Вчена спільнота Тернопільщини поповнилася новим доктором наук

У Люблінському католицькому університеті відбувся захист докторської дисертації священника Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Ігоря Драпака.

Тема наукової роботи: «Унікальний характер християнства в розумінні Папи Івана Павла ІІ».

Про це повідомили у пресслужбі архиєпархії.

«Наукова комісія, очолювана професорм Міхалом Виросткевичем, надала отцю Ігорю науковий ступінь доктора богослов’я в ділянці фундаметальної теології, – йдеться в повідомленні. – Дисертація має практичне значення для правильного орієнтування вірних щодо розуміння унікальної природи християнства та протистояння релігійному релятивізму».

Отець Ігор Драпак народився в селі Острів поблизу Тернополя. У 2004 році з відзнакою закінчив школу та вступив до Тернопільської духовної семінарії. У 2012-му отримав священичі свячення  та присвятив себе виховній роботі, як префект семінарії і одночасно сотрудник парафії Св. Володимира у селищі Велика Березовиця.

З 2018 року призначений референтом у справах нових релігійних рухів та сект в архиєпархії, а також студентським капеланом Тернопільського національного медичного університету.

Останнім часом отець-доктор викладає низку дисциплін у Тернопільській семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого.

 

о.р.


Джерело | Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська