Вітання голови Тернопільської обласної державної адміністрації з нагоди Великодня

Шановні земляки, щиро вітаю вас із великим святом світлого Христового Воскресіння! Святом надії, віри й перемоги добра!

Щороку в цей день ми урочисто збирались до храму. Святили паски та ходили в гості до рідних. Цьогоріч ми відзначаємо Великдень вдома, але він не менш особливий.

Я щиро вірю, що цей нелегкий період, який пережила Україна за останні тижні, зробив нас сильнішими. Навчив терпінню, витримці, любові й самопожертві.

Христове Воскресіння дає нам сили боротися і перемагати навіть у найважчих життєвих обставинах. Головне – віра і молитва.

У нас обов’язково все буде добре! Бо маємо міцне коріння і виховані в звичаях цінувати те, що надбали.

Я дякую вам за відповідальність. Зичу вашим родинам достатку, міцного здоров’я та злагоди.

Щиро дякую воїнам, які тримають над нами мирне небо. Для вас –наша молитва!

Хай помисли повняться добром, а серце – любов’ю.

Добро обов’язково переможе!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш

Вітання голови Тернопільської обласної державної адміністрації з нагоди Великодня

Вітання голови Тернопільської обласної державної адміністрації з нагоди Великодня Шановні земляки, щиро вітаю вас із великим святом світлого Христового Воскресіння! Святом надії, віри й перемоги добра!Щороку в цей день ми урочисто збирались до храму. Святили паски та ходили в гості до рідних. Цьогоріч ми відзначаємо Великдень вдома, але він не менш особливий. Я щиро вірю, що цей нелегкий період, який пережила Україна за останні тижні, зробив нас сильнішими. Навчив терпінню, витримці, любові й самопожертві. Христове Воскресіння дає нам сили боротися і перемагати навіть у найважчих життєвих обставинах. Головне – віра і молитва. У нас обов’язково все буде добре! Бо маємо міцне коріння і виховані в звичаях цінувати те, що надбали.Я дякую вам за відповідальність. Зичу вашим родинам достатку, міцного здоров’я та злагоди. Щиро дякую воїнам, які тримають над нами мирне небо. Для вас –наша молитва! Хай помисли повняться добром, а серце – любов’ю.Добро обов’язково переможе!Христос Воскрес! Воістину Воскрес!З повагою, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш

Опубліковано Тернопільська обласна державна адміністрація Субота, 18 квітня 2020 р.

 


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська