Володимир Труш приступив до виконання обов’язків голови Тернопільської ОДА

Володимир Труш приступив до виконання обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації, – про це повідомили на сайті адміністрації.

Новий керівник краю поспілкувався з колективом та акцентував на важливості подальшої спільної роботи та оперативності у прийнятті рішень.

Новопризначений очільник Тернопільщини наголосив, що відкритий для кожного.

Нагадаємо, що Указ про призначення Володимира Труша головою Тернопільської ОДА Президент підписав 19 березня.

Довідка:

Володимир Труш народився 1980 року в с. Лучинці Рогатинського району Івано-Франківської області. Має вищу освіту. У 2002 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальностями «Фінанси» (магістр з економіки та підприємництва) та «Філологія» (бакалавр з філології). У 2019-му закінчив Дубенську філію Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (бакалавр з права). З 2002 по 2008 рік працював у структурі податкової міліції Івано-Франківської області. У 2016-2019 роках займався підприємницькою діяльністю. З листопада 2019 року – голова Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

Фото з сайту Тернопільської ОДА.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська