Жителі Тернопільщини дослухались до рекомендацій влади і не пішли масово на кладовища

Жителі області дослухались до рекомендацій влади та не пішли мавосо на кладовища. У селі Свидова, Чортківського району до місцевого кладовища у Великодній понеділок прийшли лише кілька селян. Вони знають, що поминальні дні перенесли на травневі свята, але все ж вирішили прийти цього дня до могил своїх рідних.

На засіданні обласного оперативного Штабу боротьби із коронавірусом, що відбулося 16 квітня, жителям області рекомендували не відвідувати кладовища.

 “Більшість конфесій області прийняли рішення перенести поминальні дні на Зелені свята або період, коли закінчиться карантин, тому вони рекомендували своїм парафіянам не йти на цвинтарі”, – зазначив начальник обласного управління внутрішньої політики, релігій і національностей Ігор Кульчицький.

За дотриманням норм карантину для уникнення скупчень великої кількості людей будуть стежити правоохоронці. Заборона на відвідини кладовищ діє із 19 до 24 квітня включно. Якщо ж карантин в Україні продовжать, то цей термін може зрости.

 


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська