Московській церкві у Тернополі скасовали право постійного користування земельною ділянкою

Московській церкві у Тернополі скасовано право постійного користування земельною ділянкою на вулиці Коновальця, що унеможливлює користування церковними будівлями в тому числі. 

“На відміну від наших тернопільських суддів, зокрема судді Надії Андрусик, яка не бачили проблем у функціонуванні церкви мацкальського патріархату у рідному місті Тернополі, судді Західного апеляційного Господарського суду скасувати рішення Господарського суду Тернопільської області від 22.12.2023 у справі № 921/290/23 та прийняти нове рішення. Зокрема, у задоволенні позову Управління Тернопільської Єпархії Української Православної церкви до Тернопільської міської ради про визнання недійсним рішення позачергової двадцять четвертої сесії Тернопільської міської ради №8/п24/02 від 17.04.2023 «Про припинення Управлінню Тернопільської єпархії Української Православної церкви права постійного користування земельною ділянкою за адресою вул. Євгена Коновальця, 1» (тут розташований Кафедральний собор Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, – авт.) відмовити повністю. Простою людською мовою, орківській церкві скасовується право постійного користування земельною ділянкою, що унеможливлює користування будівлею в тому числі”, – зазначає громадська активістка Юлія Мамчак.

Питання чого в суді другої інстанції були підстави для скасування рішення судді Надії Андрусик та прийняття нового, а сама тернопільська суддя п. Надія не знаходила порушень у діях церкви країни-агресора на десятому році війни у рідному місті?

“Що ще треба донести українцям, людям, посадовцям, що не може бути нічого «мцкльськго» в нашій державі?! А, особливо, зомбозакладів, що подають пропаганду «рцкого миру» під соусом духівництва?”, – підсумовує пані Юлія.

Нагадаємо, Тернопільська міська рада виділила земельну ділянку церковній громаді у 2009 році. А в 2023 році своїм рішенням міськрада припинила їхнє право користування земельною ділянкою”. 17 квітня 2023 року 40 депутатів міськради одноголосно підтримали рішення припинити право управління Тернопільської єпархії УПЦ МП постійного користування земельною ділянкою.


Мітки: , ,

Джерело | Перший онлайн

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська