Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Жителька Тернопільщини виготовила оригінальну шопку із бумаги

Майстриня з Чорткова Христина Глухан виготовила шопку у техніці модульного оригамі. Таку шопку вона виконала вперше.

Шопку назвала “Різдвяна писанка”, адже зробила її у формі яйця.

“Ми звикли, що шопка зазвичай має форму хатини, а ця особлива, тим, що зроблена у формі яйця. Я обрала саме таку форму, адже яйце символізує народження нового, початок життя”.

Для цього виробу, каже майстриня, їй знадобилося три тисячі маленьких паперових модулів.

“Всередині – макет шопки, сіно та гірлянди на батарейках. Шопку лакована, тому міцна і стійка до вологи. Доглядати за нею не складно, можна виріб витирати вологими серветками. Використовувати цю шопку можна буду як мінімум 10 мінімум кожна. Головне – не зберігати її під сонячними променями”.

Модульним оригамі Христина Глухан займається тринадцятий рік поспіль.

“Я почала це робити відтоді, коли на виставці побачили лебедів, виконаних у цій техніці. Творити такі вироби легко, адже це зручно робити будь-де і будь-коли: під час поїздок, чи слухаючи різноманітні семінари. Тобто цим можна займатися паралельно з іншою справою. Крім того, на матеріали не потрібно витрачати багато грошей. Необхідно папір і клей”.

“Щоб зробити модулі – треба мати звичайний папір, розрізати його на 32 шматочки. Далі згинаємо ці шматочки у модулі чи трикутнички їх називають і ці модулі мають так звані кишеньки і промені. Промені засуваємо в кишеньки і так вони тримаються, але ще кожен модуль склеюю, щоб виріб можна було транспортувати”.

За словами Христини Глухан, зробити модуль може кожен.

“Модульне оригамі – цей той самий конструктор, але його не потрібно купувати в магазині, а можна виготовити власноручно. І якщо дитина хоче якусь іграшку, то чому б не скласти її самому? Матеріал завжди є під руками- це простий офісний папір, хоча є умільці, які використовують і сторінки глянцевих журналів, і картон, і кольоровий скотч. Розмір кожного модуля також різний: від найбільшого – сторінки А4 і до найменшого 1/128 такої сторінки. Мій улюблений розмір модулів, він самий практичний – 1/32. Складати модуль теж не складно, з цим впорається і 6 річна дитина. А з кожним десятим модулем техніка буде все більше вдосконалюватися”.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська